Він слухняно йде за Вами в будь-якому напрямку - легко і без зусиль

Спінер є вертикально розташований чемодан на чотирьох колесах, які забезпечують легкість переміщення в будь-якому напрямку. Коліщатка розташовані по зовнішніх кутах валізи.

Валізи-спіннери з'явилися в асортименті багажних виробів порівняно недавно. Їх головна перевага - можливість легко і без зусиль рухатися в будь-якому напрямку, позбавляючи вас від надмірного навантаження на руки і спину.

ізняє пристрій коліс. Вони дозволяють легко переміщати валізу в будь-якому напрямку з мінімальним опором.

Саме тому чемодан-спиннер користується такою популярністю у мандрівників: його можна «тягти-штовхати» і розгортати в будь-якому напрямку (на 360 градусів) без зусиль і зайвого навантаження на руки.

Як правило, порожній чемодан-спиннер важить трохи більше, ніж звичайний, як раз через відмінності пристрою колісної системи.

Плюси і мінуси валізи-спиннер

Головним достоїнством спиннер є легка маневреність в будь-якому напрямку, завдяки чому їх дуже зручно використовувати в обмежених або вузьких просторах, таких як проходи в літаку або ескалатор.

Крім того, можливість «тягнути-штовхати» і розгортати валізу вимагає набагато менше зусиль, позбавляючи від навантаження на руки і спину. Для багатьох мандрівників це найголовніше, особливо для літніх і людей з обмеженою рухливістю.

Головний недолік використання спиннер - необхідність дотримуватися обережності на похилих поверхнях, інакше ваш чемодан покотиться від вас в мить ока. Так що, опинившись на вулиці з ухилом, тримайте валізу міцніше.

Ще один недолік - менш захищені колеса валізи, що робить їх більш уразливими. Саме цим ймовірно пояснюється той факт, що спіннери частіше використовують в якості ручної поклажі, а не основного багажу.

Зростаюча популярність валіз-спиннер говорить про те, що для більшості мандрівників їх плюси переважують мінуси, особливо при використанні в якості ручної поклажі.

Чемодан-спиннер завойовує все більшу популярність, адже спеціальні коліщата забезпечують легкість пересування в будь-якому напрямку. Саме тому якість коліс так важливо при виборі такого багажу: перевіряємо якість коліс валізи - всі аспекти правильного вибору валізи з хорошою колісної системою.